شرکت کاشی یزد

تاریخچه شرکت کاشی یزد

شرکت کاشی یزد به عنوان اولین تولید کننده کاشی کف در ایران ، با استفاده از ماشین آلات روز دنیا فعالیت خود را در زمینه تولید سرامیک کف از سال 1356 آغاز نموده است .

این شرکت همچنین تولید کاشی دیوار را از سال 1394 آغاز نموده است.

خدمات شرکت کاشی یزد

کاشی یزد بهترین نمونه از کاشی خود را به عنوان کالای صادراتی بسته بندی می کند. البته صادرات بستگی به کشور هم دارد که در درجه بندی های کیفی متنوع صورت می گیرد. کاشی گلچین میبد، استان یزد و دیگر شرکت ها به کشورهایی مانند:

عراق، قطر، روسیه، افغانستان، ارمنستان، گرجستان و … صادر می شود.

گواهینامه های شرکت کاشی یزد

تمایز رقابتی شرکت کاشی یزد

این شرکت از ابتدای فعالیت مدیریت ارشد شرکت با استفاده از ماشین آلات مدرن ، تخصص کارشناسان مجرب و مواد اولیه مرغوب در سایه همکاری پرسنل فهیم و زحمت کش شرکت شناسایی و برآورده سازی خواسته ها و نیازهای مشتریان و کسب رضایت ایشان را سر لوحه کار خود قرار داده است .مدیریت ارشد سازمان ضمن معرفی مدیر کارخانه بعنوان نماینده مدیریت ، تعهد خود را نسبت به استقرار و بهبود سیستم مدیریت کیفیت ISO9001:2008 و با بازنگری های سالیانه سیستم کیفیت و تامین منابع لازم جهت استقرار اثر بخش سیستم اعلام داشته ، و از تمامی پرسنل انتظار دارد تا ضمن فراگیری اصول مربوط به این سیستم ، تمام تلاش خود را جهت همراهی این شرکت در رسیدن به اهداف مصوب بکار گیرند.. و هم اکنون مدیریت ارشد سازمان با عنایت به خداوند متعال بهبود مداوم کیفیت را با استقرار سیستم مدیریت کیفیت ISO9001:2008 و مصوب نمودن اهداف ذیل مد نظر قرار داده است:

آدرس شرکت کاشی یزد

پل های ارتباطی ماناتایل (روی آیکون مورد نظر کلیک کنید)

مقالات مرتبط