* پیشنهاد ناب *

برای خرید اولی ها از ماناتایل

به مدت محدود

پیشنهاد ناب

کاشی و سرامیک ماناتایل برای خرید اولی ها جایزه های ویژه ای در نظر گرفته است:

درصورتیکه شما تاکنون از بازرگانی کاشی و سرامیک ماناتایل خریدی نداشته اید و سفارشات کاشی و سرامیک خود را از این بازرگانی نداده اید و تاکنون هنوز به جمع مشتریان ماناتایل نپیوسته اید همین الان سفارش کاشی و سرامیک خود را ثبت کنید تا بتوانید از هدایای ویژه ای که برای اولین خرید کاشی و سرامیک شما در نظر گرفته شده استفاده کنید.

پس از ثبت اولین سفارش کاشی و سرامیک خود از شرکت ماناتایل درصورتیکه حجم خرید کاشی و سرامیک شما از مبلغ 50 میلیون تومان فراتر باشد، این شرکت 10% هزینه حمل و نقل کاشی و سرامیک سفارشی شما را پرداخت خواهد نمود.

این پرداخت درصورتی اتفاق می افتد که سفارش کاشی و سرامیک شما در داخل کشور و آدرس شما در یکی از استانها و شهرهای معمول کشور باشد. درصورتیکه مکان شما یک مکان خاص باشد، صرفا تا مرکز اصلی آن شهر هزینه 10% کرایه حمل کاشی و سرامیک پرداخت می گردد.

از آنجایی که شرکت کاشی و سرامیک ماناتایل برای حفظ و وفاداری مشتریان خود و افزایش فروش و سودآوری بیشتر آنها ارزش قائل است، لذا در طول دوره های همکاری با مشتریان خدمات مبتنی بر آموزش را به آنها ارائه می نماید.

درصورتیکه شما اولین سفارش کاشی و سرامیک خود را از ماناتایل انجام دهید، از جزئی از این خدمات استفاده خواهید کرد.

زمانیکه اولین سفارش شما انجام شد و مراحل نهایی خرید کاشی و سرامیک را سپری کردید ماناتایل بسته هدیه ای تحت عنوان “پکیج آموزشی کسب و کار اقیانوس آبی” برای شما ارسال خواهد کرد. در این پکیج، آموزش های کاربردی و خاص در مورد استخدام و اخراج، انگیزش کارکنان، افزایش فروش، مدیریت کسب و کار و بسیاری آموزش ارزنده ای که توسط اساتید برتر و بزرگ ایران و به ارزش های بالا وجود دارد برای شما ارسال خواهد شد.

پس از آنکه سفارش کاشی و سرامیک خود را نهایی کردید کافیست چند تصویر از فروشگاه خود برای ما ارسال کنید تا مشاورین بزرگ کاشی و سرامیک ماناتایل درمورد چیدمان کسب و کار شما، نورپردازی و دکوراسیون شما نظرات خود را اعلام کنند.

همچنین شما می توانید در صورت تمایل از یکساعت مشاوره توسط مشاورین کاشی و سرامیک ماناتایل استفاده نمائید و این مشاورین درمورد کسب و کار شما بصورت آنلاین نظر خود را اعلام خواهند کرد تا کسب و کار شما از این طریق بهبود پیدا کرده و فروش شما افزایش یابد و دراین راستا موفقیت کسب و کار خود را افزایش دهید.

این خدمات بخشی از خدمات کاشی و سرامیک ماناتایل به مشتریان خود است، درصورتیکه شما خریدهای کاشی و سرامیک خود را مرتبا افزایش دهید و امتیاز خود را نزد شرکت کاشی و سرامیک ماناتایل بالاتر ببرید، ماناتایل خدمات ارزنده ی دیگری را برای حفظ وفاداری شما ارائه خواهد کرد، از خدمات آموزشی و مشاوره ای گرفته تا تخفیف های باورنکردنی و خدماتی مثل طراحی وب سایت، تابلو و استند و بسیاری دیگر.

مشتریانی که از ما کاشی و سرامیک زیادی خریداری کردند از این خدمات بسیار لذت برده و برای بدست آوردن خدمات در سطوح بالاتر خرید کاشی و سرامیک خود را تا چند برابر افزایش داده اند.

 

* پس عجله کنید و به ماناتایلی ها بپیوندید *

محصولات ماناتایل بر اساس