فروش آنلاین محصولات

سایز

کاربرد

لعاب

جنس کاشی

کاشی مهرداد سرام

نمایش 1–16 از 48 نتیجه

درباره شرکت کاشی مهرداد سرام

شرکت کاشی مهرداد سرام در شهرستان مهریز است که در زمینه تولید انواع کاشی‌های پرسلان فعالیت می‌کند.

شرکت کاشی مهرداد سرام با ظرفیت تولید ۴ میلیون و ۴۵۰ هزار مترمربع در سال برای ۱۵۰ نفر اشتغال مستقیم ایجاد کرده است. این واحد علاوه بر سرمایه‌گذاری ۱۰۸ میلیارد ریالی، بیش از سه میلیون و ۱۴۴ میلیون یورو سرمایه‌گذاری ارزی داشته است. شرکت کاشی مهردادسرام در زمینی به وسعت ۱۴ هکتار با سرمایه گذاری ۷۰۰ میلیارد ریال و اشتغالزایی ۱۵۰ نفر ایجاد شده است.

شرکت کاشی مهردادسرام دارای ماشین‌آلات و دستگاه‌های جورکردن، غربال کردن، جداکردن، شستن، خردکردن، ساییدن، مخلوط کردن، ورز دادن خاک، سنگ، کلوخه‌ها یا سایر مواد معدنی به شکل جامد (از جمله پودر یا خمیر)؛ ماشین‌آلات به هم فشردن، شکل‌دادن یا قالب‌گیری کردن سوخت‌های معدنی جامد، خمیرهای سرامیکی، سیمان‌های سفت نشده، مواد‌گچکاری، یا سایر محصولات معدنی به شکل پودر یا خمیر؛ ماشین‌های درست کردن قالب‌های ریخته‌گری از ماسه.

 

خدمات کاشی مهرداد سرام

در شرکت کاشی مهردادسرام ماشین‌آلات چاپی مورد استفاده برای چاپ به ­وسیله صفحات، سیلندرها و سایر اجزای چاپی مشمول ردیف 42 84؛ سایر چاپگرها، ماشین‌های کپی و ماشین‌های فکس، چه تو أمان شده یا نشده؛ قطعات و ملحقات مربوطه.
شاسی قالب‌گیری برای ریخته‌گری فلزات؛ کف قالب؛ مدل قالب‌گیری؛ قالب برای فلزات (غیر از قالب شمش‌ریزی)، کربورهای فلزی، شیشه، موادمعدنی، کائوچو یا مواد پلاستیکی.
انواع شیر و وسایل همانند برای لوله، دیگ آب گرم یا بخار، منبع، بشکه یا همانند، همچنین شیرهای تقلیل فشار و شیرهای کنترل شونده به وسیله ترموستات.
مشعل‌های کوره برای سوخت مایع، سوخت جامد‌گردشده یا گاز؛ سوخت رسانه‌های مکانیکی (پیشکوره‌ها)، و همچنین شبکه‌های مکانیکی، تخلیه کننده‌های مکانیکی خاکستر و وسایل همانند آنها.

 

تمایز رقابتی کاشی مهرداد سرام

شرکت کاشی مهرداد سرام دارای سرامیک ضد اسید هم به صورت فول بادی و هم لعاب دار می باشند که در برابر اسید هیدروفلوئوریک و اسید فسفریک مقاومت ندارند. مقاوم در برابر اسید های صنعتی به جز HF بوده و خورده نمی شوند . سطح سرامیک ضد اسید ، به گونه ای می باشد که در برابر فشار و ساییدگی و ضربه مقاومت بسیاربالایی از خود نشان داده و به سادگی می توان آن را شستشو کرد و لغزندگی پایین آن می تواند محیط کار را بسیار ایمن کند.
و همچنین دارای سرامیک ضد اسید صنعتی به صورت صاف و عاجدار یا سرامیک ضد لغزش موجود می باشند که بسته به نیاز و کاربرد مصرف کننده بکار می رود. سرامیک های ضد اسید تنوع رنگی زیادی ندارند و بیشتر در طیف رنگی شیری، طوسی و کرم می باشد. که برای مصارف کارگاهی رنگهای دانه قرمز که اصطلاحا چرک تاب هست و برای در کف کارخانجات لبنی وتولید مواد غذایی و بهداشتی ، از سرامیک ضد اسید رنگ روشن استفاده میشود.