فروش آنلاین محصولات

سایز

کاربرد

لعاب

جنس کاشی

کاشی خاطره کویر

نمایش 1–16 از 40 نتیجه

درباره شرکت کاشی خاطره کویر یزد

کاشی خاطره کویر یزد یکی از قطب های تولید و طراحی کاشی و سرامیک در ایران است. این شرکت با توجه به استفاده از فناوری های روز دنیا بر اساس جلب رضایت مشتریان اقدام به ارائه محصول مینماید. شرکت کاشی خاطره یکی از بهترین کارخانجات تولید کننده کاشی کف در ایران می باشد. این شرکت مفتخر است که با بکارگیری متخصصین و کارشناسان خبره در ارائه طراحی و تولید کاشی و سرامیک مشغول به کار می باشد. این شرکت با در اختیار داشتن دستگاه های مدرن و استفاده از دانش روز دنیا و با بکارگیری از مواد اولیه مرغوب و البته به همت پرسنل زحمت کش و فهیم خود اقدام به ارائه محصولات با کیفیت می نماید.

اولین و مهم ترین هدف شرکت کاشی خاطره نسبت به برآورده سازی نیازهای مشتریان محترم و کسب رضایت آنها است و کلیه فعالیت های این شرکت با هدف و توجه به سلیقه و خواسته مشتریان است. بر این اساس همواره تلاش نموده محصولاتی با کیفیت و مرغوب بسته به نیاز بازار و مشتریان طراحی و تولید و به بازار ارائه نماید.

تاریخچه کاشی خاطره

این شرکت به عنوان اولین تولید کننده کاشی کف در ایران، از سال 1356 فعالیت های خود را در زمینه طراحی و تولید کاشی دیواری و سرامیک کف آغاز نموده است. از افتخارات دیگری که این شرکت به آن نایل گردیده است، فراهم نمودن بستر اشتغال زایی صدها نفر می باشد. شرکت کاشی خاطره با داشتن ظرفیت سالانه بیش از دو و نیم میلیون متر مربع که به حول قوه الهی این ظرفیت با بکارگیری خطوط توسعه به بیش از دوازده میلیون متر مربع افزایش خواهد یافت، در مسیر توسعه و آبادانی کشور قرار گرفته است.

خدمات کاشی خاطره

از آنجایی که یکی از دغدغه های مهم این شرکت کسب رضایت مشتریان می باشد، محصولات تولید شده کاشی خاطره بر اساس نظر و سلیقه و کاربری های بازار مطابق با استانداردهای جهانی ارائه می شود. تولیدات این شرکت شامل نمونه های متعدد از انواع کاشی دیواری و سرامیک کف دراندازه ها و طرح ها و رنگ های متنوع می باشد. بر همین اساس مشتریان محترم می توانند با حضور در شعبات منتخب شرکت کاشی خاطره در سراسر کشور نسبت به انتخاب محصول مورد نظر اقدام فرمایید.