فروش آنلاین محصولات

سایز

کاربرد

لعاب

جنس کاشی

کاشی احسان میبد

نمایش 1–16 از 22 نتیجه

درباره شرکت کاشی احسان میبد

گروه صنعتی EMG شرکت کاشی و سرامیک احسان میبد با در اختیار داشتن دستگاه های مدرن و پیشرفته، و البته دانش و فناوری روز دنیا، با همت متخصصین و مهندسان خبره، مفتخر است که بهترین نوع از محصولات با کیفیت در انواع مختلف را بر اساس رضایت مشتریان به بازار ارائه می دهد.  شرکت کاشی احسان میبد با در اختیار داشتن بیش از 750 پرسنل، به همراه ده ها تامین‌کننده و پیمانکار در زمینه تامین مواد اولیه، یکی از بزرگترین شبکه های فروش و از جمله معتبر ترین برند های کاشی و سرامیک در کشور می باشد.

شرکت کاشی احسان افتخار دارد، که با وجود مشکلات فراوان و مخالفت های متعددی که در مسیر پیشرفت خود با آنها روبرو بوده است، در نهایت به حول قوه الهی پیشگام در آغاز مسیری بود که با طی زمان، موجبات تایید و توجه دیگر شرکت های موفق در عرصه صنعت کاشی و سرامیک را به خود جلب نمود. و این افتخار را دلیلی برای درستی مسیر انتخاب شده می داند.

تاریخچه کاشی احسان

شرکت کاشی احسان در حوزه تولید کاشی سرامیکی در سال 1365 در شهر میبد تاسیس گردید. از اعضای خانواده شرکت کاشی احسان میبد می توان به شرکت های کاشی آریا میبد و کاشی کاسپین سرام اشاره داشت.

خدمات کاشی احسان

کاشی احسان مفتخر است با بکارگیری مهندسان و کارشناسان خبره، در زمینه ساخت و طراحی محصولات متنوع بر اساس میل و رضایت بازار و مشتریان، تولید انواع کاشی و سرامیک را با بهترین شرایط و کیفیت محصول، به بازار ارائه نماید. در خصوص تولید کاشی و سرامیک، گروه صنعتی EMG از جمله محصولات: سرامیک کف و انواع کاشی دیواری را در طرح ها و رنگ های مختلف و با کیفیت های ممتاز به جهت کاربری در محیط های متفاوت تهیه و ارائه می نماید.
محصولات کاشی در انواع: پاپیروس، زبرا، تیرو ماه، کاسپانیا، دارا، ملودی، آنیسا، آریناز، آدرنو، تراویتا، روژه و غیره.
محصولات سرامیک در انواع : طرلان Tarlan،کلکته Kalkate، بلیز Beliz، المینا Elmina، کنز، دمر، کاسپانیا، پیرلو، متال استون، تیفانی، پتینه و غیره.
مشتریان محترم می توانند با مراجعه به شعبات مختلف شرکت کاشی و سرامیک احسان، و یا حتی از طریق فروشگاه اینترنتی در وب سایت این شرکت، به راحتی در بین دنیایی از تنوع و طرح، اقدام به انتخاب و خرید محصول مورد نظر نمایند.