فروش آنلاین محصولات

سایز

کاربرد

لعاب

جنس کاشی

کاشی آریا میبد

نمایش 1–16 از 86 نتیجه

درباره شرکت کاشی آریا میبد

شرکت کاشی و سرامیک آریا را می توان یکی از قطب های تولید و طراحی کاشی در دنیا دانست. شرکت کاشی آریا این افتخار را مدیون تحقیقات و مطالعات کارشناسان و متخصصین خود می باشد. این شرکت با استفاده از ماشین آلات و دستگاه های چاپ پیشرفته محصولات خود را عرضه می نماید.

با پیشرفت های صورت گرفته در ماشین آلات و فناوری های صنعت تولیدات کاشی و سرامیک، امروزه شاهد تولید و طراحی نمونه های با کیفیت و منحصر به فرد کاشی در دنیا می باشیم. در سال های اخیر به همت دانشمندان و متخصصین و مهندسان خبره، کشور عزیز ما ایران نیز در این عرصه به پیشرفت های بسیاری نائل گشته و به عنوان یکی از قطب های تولیدات کاشی و سرامیک در دنیا شناخته شده است. بر این اساس شرکت کاشی آریا را می توان در بین شرکت های تولیدکننده، یکی از شرکت های برتر و پیشگام در عرصه تولیدات کاشی در ایران دانست.

این شرکت با در اختیار داشتن کارشناسان و مهندسان نخبه و توانمند، و با استفاده از ماشین آلات مدرن در راستای فناوری های روز دنیا، اقدام به تولید و طراحی انواع سرامیک و کاشی در طرح ها و اندازه های متنوع بر اساس خواسته و رضایت مشتریان نموده است. شرکت کاشی و سرامیک آریا با داشتن ده ‌ها تامین‌کننده مواد اولیه و پیمانکار و البته ۷۵۰ نفر پرسنل، خود را به یکی از شرکت های معتبر در صنعت کاشی و سرامیک ایران معرفی نموده است.

تاریخچه کاشی آریا

کاشی آریا فعالیت خود را در سال 1365 با تولید کاشی دیوار و سرامیک کف آغاز نمود. محصولات این شرکت به دلیل نوآوری های موجود در تولیدات و طراحی های با کیفیت، در ادامه کار و حضور موفق در بازار های جهانی، فرایند صادرات کاشی و سرامیک را به کشور های دیگر آغاز نمود. این امر شروعی برای حضور مقتدرانه شرکت کاشی آریا در بازار های جهانی بود. بر این اساس امروزه شاهد آن هستیم که کاشی آریا به یکی از قطب های تولیدات صنعت کاشی در جهان مبدل گردیده است.

خدمات کاشی آریا

تولیدات شرکت کاشی آریا با در نظر گرفتن نوع و سلیقه مشتریان به جهت کسب رضایت آن ها مطابق با استانداردهای جهانی، متشکل است از انواع سرامیک کف و کاشی دیواری در رنگ ها و طرح های متنوع در اندازه های مختلف. مشتریان محترم می توانند با مراجعه به شعبات این شرکت در نقاط مختلف ایران، و یا با حضور در وب سایت و فروشگاه اینترنتی این شرکت اقدام به انتخاب و سفارش محصول مورد نیاز خود بر اساس نوع دکور و شرایط محیطی خود نمایند. کلیه تولیدات این شرکت بر اساس جدیدترین متد ها و تکنیک ها تهیه و با استفاده از دستگاه چاپ دیجیتال پیشرفته طراحی شده است.