27امین نمایشگاه بین المللی کاشی و چینی بهداشتی تهران1401

بر اساس مراجع معتبر، ایران علیرغم مشکلات عمده ای که در سال های گذشته در زمینه کاشی و سرامیک داشته، توانسته جایگاه خود را به عنوان یکی از کشورهای بزرگ در تولید و صادرات کاشی و سرامیک به سراسر جهان حفظ کند. نمایشگاه کاشی، سرامیک و چینی یا (CERAFAIR) یکی از بزرگترین و مشهورترین نمایشگاه ها در زمینه کاشی و سرامیک در خاورمیانه است. این نمایشگاه هر سال در تهران برگزار می شود و بازدیدکنندگان زیادی را به خود جذب می کند.

فهرست مطالب

نمایشگاه بین المللی کاشی و سرامیک است که همزمان با رشد و توسعه کمی و کیفی آن که در صنعت کاشی و سرامیک در ایران رخ داده، توسط سندیکای تولیدکنندگان سرامیک ایران برگزار می شود. این نمایشگاه نیز از رشد قابل توجهی برخوردار بوده و همراه با رشد تولید و صادرات کشور قدم به قدم حرکت کرده است.

رویکرد سندیکای تولیدکنندگان سرامیک ایران در برپایی این نمایشگاه مبتنی بر ارتقای صادرات، توسعه تولیدات داخلی به جای واردات، توانمندسازی شرکت ها، در دسترس قرار دادن زنجیره های تولید مانند ماشین آلات، قطعات یدکی و تامین کننده مواد و در نهایت محلی برای رقابت محصولات با کیفیت بالا، به منظور پاسخگویی مثبت به نیازهای مصرف کنندگان بوده است.

حضور و فعالیت در نمایشگاه های تخصصی در زمینه های مختلف از جمله کاشی و سرامیک قابل توجه است. هر یک از افراد حاضر در این بازار اعم از تولیدکنندگان، برندها، بازرگانان، انبوه سازان، معماران و مصرف کنندگان می توانند از مسیرهای ارتباطی و اطلاعاتی موجود در چنین محیط هایی استفاده و بهره مند شوند.

بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی کاشی، سرامیک و چینی بهداشتی ایران – تهران از جمله نمایشگاه های تخصصی است که فرصت های ذکر شده را برای افراد و مشاغل ایجاد می کند.


برای ارتباط با نمایشگاه شهر آفتاب با شماره تماس نمایشگاه شهر آفتاب   ۰۲۱۹۶۰۶۷۴۶۷ تماس بگیرید و یا به وبسایت این نمایشگاه exhibiran.com مراجعه کنید.


زمان و مکان برگزاری نمایشگاه بین المللی تخصصی کاشی و سرامیک و چینی بهداشتی

این نمایشگاه در تاریخ 18 الی 22 مهرماه 1401 در شهر آفتاب تهران برگزار می شود و ساعات بازدید از آن از ساعت 10 صبح تا 18 خواهد بود.


محل برگزاری نمایشگاه بین المللی کاشی و سرامیک و چینی بهداشتی

مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب در جنوب تهران به همراه عوارضی آزادراه تهران – قم در مجاورت حرم امام خمینی (ره) و در ضلع جنوبی دانشگاه شاهد واقع شده است. مساحت کل نمایشگاه حدود 138 هکتار است. این مجموعه دارای ورودی شرقی از طریق اتوبان تهران – قم و ورودی از کمربندی شهر آفتاب می باشد. برندهای حاضر در این نمایشگاه محصولات خود را در غرفه های آماده شده در این نمایشگاه عرضه می کنند.


دسترسی به نمایشگاه شهر آفتاب

_خودروی شخصی: اگر قصد استفاده از خودروی شخصی را دارید، برای رسیدن به نمایشگاه شهر آفتاب باید وارد آزادراه خلیج فارس شوید. بزرگراه های امام علی، چمران و آیت الله سعیدی در نهایت به آزادراه خلیج فارس می رسند. شهر آفتاب روبروی حرم امام خمینی است.

2_مترو: برای رسیدن به شهر آفتاب باید وارد خط یک شوید. این همان خط مترو است که ایستگاه کهریزک را به ایستگاه تجریش متصل می کند.

3_اتوبوس، تاکسی: برای حضور در نمایشگاه شهر آفتاب می توانید از میدان تجریش، میدان صنعت، میدان نوبنیاد، پایانه بیهقی، میدان رسالت، پایانه تهرانپارس، میدان آزادی، میدان راهان، ترمینال جنوب، پایانه خاوران، اتوبوس یا تاکسی استفاده کنید.

برندهای شرکت کننده در نمایشگاه شهر آفتاب 1401

بر اساس آخرین آمار موجود، بیش از 150 برند معتبر در این نمایشگاه حضور دارند که بیشتر آنها تولیدکنندگان کاشی، چینی بهداشتی، لعاب و مشاغل و برندهای فعال در این زمینه هستند. برندهای مطرح بسیاری از ایران و سایر کشورها در این نمایشگاه شرکت کرده اند و تعداد آنها همچنان در حال افزایش است.

از جمله برندهایی که حضورشان در نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب قطعی شده است عبارتند از:

 • بازرگانی مصالح ساختمانی ماناتایل
 • ایفا سرام
 • کاشی تخت جمشید
 • تکسرام
 • گروه کاشی تبریز
 • کاشی و سرامیک باستان
 • کاشی عمارت
 • کاشی پارسیان
 • کاشی ستاره
 • کاشی امین
 • گلسرام
 • کاشی بیستون
 • کاشی ارس
 • کاشی ارم
 • کاشی سرام کیمیا
 • آفاق سرام
 • کاشی شمس
 • کاشی لئون
 • کاشی نفیس
 • کاشی احسان میبد
 • کاشی کویر
 • مهرداد سرام
 • کاشی برلیان  و…     

آدرس غرفه ماناتایل در نمایشگاه شهر آفتاب

سالن a4 غرفه 15 نمایشگاه کاشی و سرامیک و چینی بهداشتی

تهران محل نمایشگاه شهر آفتاب 18 الی 2 مهر ماه

مانالکس- در این نمایشگاه ماناتایل محصولات بلوک هبلکس، کاشی و سرامیک و… را در سطح فروش در بازار داخلی وخارجی عرضه می کند.

اهداف برگزاری نمایشگاه CERAFAIR تهران

هدف از برگزاری  نمایشگاه بین المللی کاشی و چینی بهداشتی تهران به شرح زیر است:

 1. شناسایی بازارهای صادراتی جدید
 2. افزایش صادرات کاشی و سرامیک به دیگر کشور ها
 3. معرفی ظرفیت های بالقوه و بالفعل این بخش صنعتی در ایران
 4. برنامه ریزی برای حل مشکلات
 5. شناسایی موانع و ضعف های موجود صنعت کاشی سرامیک ایران
 6. ایجاد بستر های مناسب برای سرمایه گذاری داخلی و خارجی
 7. ایجاد اشتغال و کارآفرینی
 8. آشنایی ذینفعان با محصولات، نوآوری ها و ظرفیت های موجود
 9. ایجاد فضای رقابتی سالم بین تولیدکنندگان داخلی برای ارتقای کیفیت تولید محصولات کاشی و سرامیک
 10. برقراری ارتباط مستقیم و رودررو بین تولیدکنندگان و مصرف کنندگان در این صنعت

چرا باید در نمایشگاه کاشی، سرامیک و چینی بهداشتی شرکت و بازدید کرد؟

نمایشگاه کاشی، سرامیک و چینی بهداشتی بیش از چندین دهه است که فعال و رو به رشد است. اگر مطلع باشید بازار ایران با توجه به جمعیت زیاد همواره بازار بسیار مناسبی برای تولیدکنندگان داخلی و خارجی برای عرضه این محصولات است.

ایران از نظر جغرافیایی همسایگان زیادی دارد که همواره در روابط اقتصادی هستند و تجار و بازرگانان زیادی با توجه به سطح کیفی بالای نمایشگاه های ایران نسبت به منطقه برای بازدید و عقد قرارداد و جلسات به نمایشگاه کاشی بهداشتی مراجعه می کنند.

این نمایشگاه دارای تنوع بسیار بالایی در محصولات و خدمات می باشد که شرکت کنندگان آن از سراسر جهان و با آخرین تکنولوژی و محصولات در این نمایشگاه گرد هم آمده اند و شما می توانید با آخرین ابزار تکنولوژی روز از نمایشگاه کاشی، سرامیک و چینی بهداشتی دیدن فرمایید و با تجهیزات و تکنیک های امروزی که از سراسر جهان آمده است آشنا شوید.

همیشه مجموعه هایی هستند که به دنبال افراد واجد شرایط برای توزیع در منطقه هستند تا بتوانند بخشی از بازار آشپزخانه، حمام، سونا و استخر را در اختیار بگیرند، پس اگر پتانسیل مشابهی در توزیع دارید، این نمایشگاه را از دست ندهید.


محل برگزاری نمایشگاه کاشی و سرامیک تهران در کجاست؟

این رویداد در نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب تهران به نشانی بزرگراه خلیج فارس، کیلومتر 10، مجاور حرم امام خمینی (ره) برگزار می شود.

در نمایشگاه بین المللی کاشی و سرامیک شهر آفتاب چند برند حضور دارند؟

در این نمایشگاه بیش از 150 برند معتبر در خصوص صنعت کاشی و سرامیک حضور خواهند داشت.

زمان برگزاری نمایشگاه کاشی و چینی بهداشتی در تهران در چه تاریخی است؟

این نمایشگاه در تاریخ 18 الی 22 مهرماه 1401 در شهر آفتاب تهران برگزار می شود و ساعات بازدید از آن از ساعت 10 صبح تا 18 خواهد بود.

آیا ماناتایل در نمایشگاه شهر آفتاب 1401 حضور خواهد داشت؟

بله، ماناتایل با توجه به ظرفیت های موجود در فضای وب تمایل به ارائه خدمات در بازار کاشی و سرامیک ایران و جهان دارد و در این نمایشگاه حرف های زیادی برای گفتن در این زمینه خواهد داشت.

هدف از نمایشگاه کاشی و سرامیک چیست؟

این نمایشگاه با اهداف مختلفی از جمله شناسایی بازارهای صادراتی جدید، افزایش صادرات، معرفی ظرفیت های بالقوه و بالفعل این بخش صنعتی ایران، برنامه ریزی برای حل مشکلات و غیره برگزار می شود.

4 پاسخ

 1. سلام. خیلی ممنون بااینکه 2روز گذشته ولی هنوز میتونم در نمایشگاه شرکت کنم. ممنون از مطلبتون

 2. سلام . برای خرید خرده برای منزل هم امکان خرید هست یا فروش ها به صورت عمده هست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ماناتایل

یکی از روش های زیر را برای ارتباط با ماناتایل انتخاب کنید.