شرکت کاشی خاطره کویر یزد

کاشی خاطره کویر یزد یکی از قطب های تولید و طراحی کاشی و سرامیک در ایران است. این شرکت با توجه به استفاده از فناوری های روز دنیا بر اساس جلب رضایت مشتریان اقدام به ارائه محصول می نماید. مشتریان می توانند در فروشگاه اینترنتی سایت این شرکت اقدام به خرید نمایند.

درباره کاشی خاطره

شرکت کاشی و سرامیک خاطره یکی از بهترین کارخانجات تولید کننده کاشی کف در ایران می باشد. این شرکت مفتخر است که با بکارگیری متخصصین و کارشناسان خبره در ارائه طراحی و تولید کاشی و سرامیک مشغول به کار می باشد. این شرکت با در اختیار داشتن دستگاه های مدرن و استفاده از دانش روز دنیا و با بکارگیری از مواد اولیه مرغوب و البته به همت پرسنل زحمت کش و فهیم خود اقدام به ارائه محصولات با کیفیت می نماید.

اولین و مهم ترین هدف شرکت کاشی خاطره نسبت به برآورده سازی نیازها های مشتریان محترم و کسب رضایت آنها است و کلیه فعالیت های این شرکت با هدف و توجه به سلیقه و خواسته مشتریان است. بر این اساس همواره تلاش نموده محصولاتی با کیفیت و مرغوب بسته به نیاز بازار و مشتریان طراحی و تولید و به بازار ارائه نماید.

تاریخچه شرکت کاشی خاطره

این شرکت به عنوان اولین تولید کننده کاشی کف در ایران، از سال 1356 فعالیت های خود را در زمینه طراحی و تولید کاشی دیواری و سرامیک کف آغاز نموده است. از افتخارات دیگری که این شرکت به آن نایل گردیده است، فراهم نمودن بستر اشتغال زایی صدها نفر می باشد. شرکت کاشی و سرامیک خاطره با داشتن ظرفیت سالانه بیش از دو و نیم میلیون متر مربع که به حول قوه الهی این ظرفیت با بکارگیری خطوط توسعه به بیش از دوازده میلیون متر مربع افزایش خواهد یافت، در مسیر توسعه و آبادانی کشور قرار گرفته است.

تمایز رقابتی شرکت کاشی خاطره

محصولات ارائه شده توسط شرکت کاشی و سرامیک خاطره، با استفاده از فناوری های روز دنیا تولید می شود. به دلیل استفاده و اعمال نوآوری های منحصر به فرد در طراحی و تولید کاشی و سرامیک، این شرکت در زمره شرکت های صادرکننده کاشی و سرامیک قرار گرفته و موفق به حضور در بازار های جهانی شده است. این موفقیت ها و ارائه محصولات با کیفیت مهمترین دلیلی است که شرکت کاشی و سرامیک خاطره را امروزه به یکی از قطب های طراحی و تولید کاشی و سرامیک در دنیا معرفی نموده است.

خدمات شرکت کاشی خاطره

از آنجایی که یکی از دغدغه های مهم این شرکت کسب رضایت مشتریان می باشد، محصولات تولید شده شرکت کاشی و سرامیک خاطره بر اساس نظر و سلیقه و کاربری های بازار مطابق با استانداردهای جهانی ارائه می شود. تولیدات این شرکت شامل نمونه های متعدد از انواع کاشی دیواری و سرامیک کف دراندازه ها و طرح ها و رنگ های متنوع می باشد. بر همین اساس مشتریان محترم می توانند با حضور در شعبات منتخب شرکت کاشی و سرامیک خاطره در سراسر کشور نسبت به انتخاب محصول مورد نظر اقدام فرمایید.

یکی دیگر از راه های ارائه محصول توسط این شرکت برای مشتریان محترم، تاسیس فروشگاه اینترنتی است. بر این اساس مشتریان می توانند با مراجعه به وبسایت این شرکت، در قسمت فروشگاه اینترنتی با مشاهده و برآورد محصول های متنوعی که در آن قسمت ارائه شده است، به راحتی اقدام به ثبت سفارش بر اساس نوع دکور و شرایط محیطی خود نمایند.

پل های ارتباطی ماناتایل (روی آیکون مورد نظر کلیک کنید)