بهترین رنگ کاشی برای سرویس بهداشتی

بهترین رنگ کاشی برای سرویس بهداشتی

در گذشته، ایرانی ‌ها آنچنان به زیبایی و دکور سرویس بهداشتی خود اهمیت نمی ‌دادند؛ اما رفته رفته شاهد افزایش توجه صاحب خانه ها به دکوراسیون این بخش از ساختمان ‌ها هستیم. در واقع علاوه بر توجه به جنس و مدل کاشی سرویس بهداشتی، به طرح و رنگ آن دقت زیادی می‌ شود. شاید در گذشته فقط رنگ آبی آسمانی و صورتی برای کاشی و سرامیک سرویس بهداشتی رایج بود اما امروزه تنوع رنگ آنها بسیار بالا رفته و دست افراد برای انتخاب بهترین رنگ کاشی برای سرویس بهداشتی و کاشی حمام بازتر شده است.

حال اگر به دنبال یک راهنما جهت انتخاب بهترین رنگ کاشی برای سرویس بهداشتی ساختمان خود هستید؛ پس به منبع خوبی رسیده اید. چرا که در این مطلب قرار است طیف های رنگی کاشی سرویس بهداشتی را با هم بررسی کنیم.

بهترین رنگ کاشی برای سرویس بهداشتی

مهم ترین نکات قبل از انتخاب رنگ برای کاشی سرویس بهداشتی

توجه به متراژ سرویس بهداشتی :

قبل از اینکه با هم به سراغ بررسی طیف های رنگی برای کاشی سرویس بهداشتی برویم؛ لازم است که چند نکته ی مهم خدمت شما عرض کنیم. اول اینکه قبل از انتخاب طرح، مدل و رنگ کاشی سرویس بهداشتی باید به ابعاد این مکان توجه کنید.

از آنجایی که اکثر سرویس بهداشتی ها به ویژه در خانه های آپارتمانی حتی ویلایی معماری و طراحی کوچکی دارند؛ پس باید به سراغ کاشی هایی رفت که نصب آن موجب کوچک تر به نظر رسیدن سرویس بهداشتی نشود. به طور مثال قطعا رنگ های تیره برای کاشی های سرویس بهداشتی مناسب نیستند و سرویس بهداشتی را کوچک جلوه می ‌دهند. اما در صورتی که محیط سرویس بهداشتی شما بزرگ است می ‌توانید از ترکیب رنگ های تیره و روشن با هم استفاده کنید.

توجه به مسئله ی بهداشت سرویس بهداشتی :

یکی از مهمترین فاکتورهایی که حین انتخاب بهترین رنگ کاشی برای سرویس بهداشتی باید به آن توجه کنید؛ مسئله ی بهداشت می باشد. از آنجایی که سرویس بهداشتی مکانی پر تردد است و در معرض انواع میکروب ها قرار دارد از این رو باید به صورت روزانه تمیز و ضدعفونی شوند. دقت داشته باشید که اگر رنگ کاشی سرویس بهداشتی، تیره باشد؛ بی شک کثیفی ها را نمایان نمی ‌کند. پس بهتر است برای رسیدگی هر چه بیشتر به سرویس بهداشتی، کاشی هایی با رنگ شفاف و روشن خریداری کنید. اگر سری به کاشی سرویس بهداشتی ایرانی ها بزنید؛ متوجه چنین مسئله ای می ‌شوید. چرا که ایرانی ها به موضوع بهداشت محیط سکونت اهمیت زیادی می ‌دهند.

توجه به سبک دکوراسیون داخلی :

از دیگر فاکتور های مهم جهت بهترین رنگ کاشی برای سرویس بهداشتی، نوع دکوراسیون ساختمان می باشد. قطعا طرح و رنگ کاشی سرویس بهداشتی ساختمان های لاکچری و باشکوه با رنگ کاشی سرویس بهداشتی مدرن و مینیمال تفاوت دارد. شاید پیش خود فکر کنید که این معیار اهمیت چندانی ندارد؛ اما هماهنگی طرح و رنگ کاشی سرویس بهداشتی و رنگ کاشی حمام با دکوراسیون داخلی می‌تواند در ذهن افراد اثر خوبی بگذارد.

مهم ترین نکات قبل از انتخاب رنگ برای کاشی سرویس بهداشتی

توجه به ایجاد احساس آرامش و تمیزی :

سرویس بهداشتی و حمام هم مانند اتاق خواب ها باید حس آرامش را به فرد منتقل کند. علاوه بر این رنگ کاشی سرویس بهداشتی و کاشی حمام باید به نحوی باشد که باعث تمیزتر به نظر رسیدن محیط شود. بی شک رنگ های شاد و پرهیجان مثل قرمز، نارنجی و یا قهوه ای تیره نمی‌ تواند چنین حسی را منتقل کند.

بررسی بهترین رنگ کاشی برای سرویس بهداشتی

تا اینجا با چند نکته مهم برای انتخاب بهترین رنگ کاشی برای سرویس بهداشتی آشنا شدیم. اکنون با توجه به تمامی آن نکات می ‌خواهیم در ادامه شما را با بهترین رنگ ‌ها و هارمونی ‌ها برای کاشی سرویس بهداشتی آشنا کنیم.

سفید، یکی از رایج ترین رنگ ها برای کاشی سرویس بهداشتی

به جرات می توان گفت که رنگ سفید جزو یکی از رایج ترین و پرطرفدارترین رنگ ها برای کاشی سرویس بهداشتی و کاشی حمام است. از آنجایی که رنگ سفید نور را منعکس می‌ کند به همین دلیل فضای سرویس بهداشتی را بزرگتر جلوه می ‌دهد. یکی دیگر از دلایل رایج بودن رنگ سفید برای کاشی حمام و سرویس بهداشتی، این است که کوچک ترین لکه و کثیفی، بر روی آن نمایان می ‌شود و صاحب خانه را برای تمیز و ضدعفونی کردن آگاه می ‌کند. در واقع از نظر رعایت اصول بهداشتی، این رنگ ها قابل قبول تر می ‌باشند.

علاوه بر اینها، رنگ سفید کاشی سرویس بهداشتی هیچ وقت از مد نمی ‌افتد و ظاهر را شیک می ‌کند. فرقی ندارد که سبک دکوراسیون منزل شما چیست! چرا که این رنگ به خوبی با تمامی سبک ها چه مدرن و مینیمال، چه کلاسیک و سنتی تطابق پیدا می‌کند. البته رنگ ها دارای تنالیته هستند و شما برای یک محیط مدرن و مینیمال می ‌توانید رنگ سفید یخی را برای کاشی سرویس بهداشتی خود انتخاب کنید. اما اگر خانه ی شما رو به سبک کلاسیک و یا سنتی دارد می ‌توانید با انتخاب رنگ سفید مایل به کرم، محیط را گرم‌ تر کنید.

در حال حاضر شرکت ماناتایل به عنوان یکی از برترین مراکز فروش عمده کاشی و سرامیک در ایران قادر به ارسال انواع کاشی و سرامیک در هر طیف رنگی به ویژه رنگ سفید می ‌باشد. در صورتی که قصد خرید انواع مدل کاشی سرویس بهداشتی به صورت عمده دارید؛ می‌ توانید روی ماناتایل حساب کنید.

آبی، بهترین رنگ برای ایجاد آرامش

آبی نماد آرامش است. بی شک انتخاب رنگ آبی برای کاشی سرویس بهداشتی می تواند انتخاب خوبی باشد. این رنگ حس لطافت و تمیزی را به افراد منتقل می ‌کند. البته بهتر است که به طور یکدست از کاشی های آبی برای سرویس بهداشتی استفاده نشود. ترکیب رنگ آبی با سفید، آبی تیره می ‌تواند انتخاب هوشمندانه ای برای کاشی سرویس بهداشتی باشد.

آبی، بهترین رنگ برای ایجاد آرامش

رنگ خاکستری گرم، بژ و دودی برای ایجاد عمق بصری در سرویس بهداشتی

از دیگر رنگ ها برای کاشی سرویس بهداشتی، رنگ خاکستری گرم، بژ و دودی می باشد. استفاده مناسب از این رنگ ها برای کاشی سرویس بهداشتی، علاوه بر ایجاد عمق بصری باعث حفظ آرامش هم می شود. این رنگ ها به تنهایی هم برای دکوراسیون کلاسیک و هم برای دکوراسیون مدرن مناسب هستند و سرویس بهداشتی شما را جذاب می ‌کنند.

ترکیب رنگ سفید با مشکی

یکی از مزیت های رنگ سفید برای کاشی سرویس بهداشتی و حمام این است که به خوبی با هر رنگ مناسبی مطابقت پیدا می ‌کند. به طور مثال ترکیب رنگ سفید با مشکی، برای یک ساختمان با دکوراسیون مدرن سیار مناسب می باشد. البته بهتر است که تعداد کاشی های رنگ مشکی کم باشد و بر روی کف سرویس بهداشتی نصب نشود تا هرگونه لکه بر روی کاشی نمایان شود.

ترکیب رنگ سفید با سبز

از دیگر ترکیب رنگ های مناسب برای کاشی سرویس بهداشتی، ترکیب رنگ سفید با سبز می باشد. این ترکیب رنگ روح تازه ای به محیط می ‌بخشد و سرویس بهداشتی را بزرگتر جلوه می ‌دهند. همچنین می ‌تواند حس آرامش را برای افراد ایجاد کند. ترکیب رنگ سفید با سبز نعنایی تداعی کننده ی طبیعت است. اگر می خواهید حس طبیعت را در سرویس بهداشتی بیشتر نمایان کنید می ‌توانید از وسایل چوبی بهره ببرید.

ترکیب رنگ سفید با سبز برای انتخاب بهترین رنگ کاشی برای سرویس بهداشتی

ترکیب رنگ سفید با فیروزه ای

ترکیب رنگ سفید با رنگ فیروزه ای به شرطی که کاشی های فیروزه ای کوچک باشد؛ محیط داخلی سرویس بهداشتی را جذاب می ‌کند. رنگ فیروزه ای یک رنگ اصیل ایرانی است که می ‌تواند گزینه ی مناسبی برای خانه های ایرانی چه مدرن و چه کلاسیک باشد.

ترکیب رنگ سفید با صورتی کالباسی

ترکیب رنگ سفید با صورتی کالباسی از دیگر ترکیب رنگ های مورد علاقه ی افراد می باشد. این ترکیب رنگ برای کاشی، سرویس بهداشتی شما را شیک می‌ کند. البته این رنگ برای خانه های مدرن و مینیمال پیشنهاد می ‌شود.

ترکیب رنگ سفید با خاکستری

از دیگر ترکیب رنگ ها برای کاشی سرویس بهداشتی، ترکیب سفید با خاکستری می باشد. استفاده از رنگ سفید و خاکستری برای رنگ کاشی سرویس بهداشتی، محیط را جذاب و مدرن می کند. بیشتر کاشی های سرویس بهداشتی کافی شاپ های مدرن و مراکز تجاری از این ترکیب رنگ بهره برده اند.

ترکیب رنگ سفید با طلایی

رنگ سفید و طلایی برای کاشی، سرویس بهداشتی شما را لاکچری و شیک می ‌کند. در صورتی که سری به سرویس بهداشتی رستوران ها، خانه های ویلایی بزرگ در غرب تهران و … بزنید؛ می ‌توانید شاهد استفاده از رنگ سفید و طلایی برای کاشی سرویس بهداشتی شوید.

ترکیب رنگ سفید با طلایی برای انتخاب بهترین رنگ کاشی برای سرویس بهداشتی

خرید کاشی و سرامیک در رنگ های روز دنیا

ماناتایل به عنوان مرکز فروش عمده کاشی و سرامیک در ایران و مرکز صادرات کاشی و سرامیک به خارج از کشور، محصولاتش را در طیف گسترده ای از مدل ها، رنگ ها و … تولید کرده و آن ها را با قیمت های مناسبی برای فروش در اختیار شما قرار می ‌دهد. اکنون در صورتی که می ‌خواهید از قیمت و نحوه خرید کاشی و سرامیک مطلع شوید کافی است شماره تماس خود را در فرم زیر وارد کنید تا کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند. با دریافت مشاوره، بهترین رنگ کاشی برای سرویس بهداشتی ساختمان خود را انتخاب کنید.

فایل PDF این مقاله را رایگان دانلود کنید!

اشتراک گذاری این مقاله

Share on whatsapp
Share on telegram
Share on email

پل های ارتباطی ماناتایل (روی آیکون مورد نظر کلیک کنید)