صادرات کاشی و سرامیک

صادرات کاشی و سرامیک همواره از توجه بالایی برخوردار بوده است زیرا سود خوبی دارد. کشورهای اروپایی به دلیل ارزان تمام شدن قیمت کاشی و سرامیک ایرانی همواره به روش های مختلف حاضر به معامله با شرکت های ایرانی فعال در این زمینه هستند. از سوی دیگر کیفیت کاشی و سرامیک ایرانی بسیار مرغوب است و این امر توانسته میزان فروش را افزایش دهد.

صادرات کاشی و سرامیک از ایران

کاشی ایرانی می تواند یک گزینه ی عالی در تجارت غیر نفتی به شمار آید. کاشی و سرامیک معمولا از خاک رس سفید یا قرمز تولید می شود.

برای صادرات کاشی و سرامیک نیازمند فرایند ترخیص کاشی و سرامیک هستیم ، تعرفه ی گمرکی برای صادرات این نوع از کالاها با توجه به کشور مقصد و عوامل دیگر متغیر است. محموله ی صادرات در گمرک دریافت شده و بعد از انجام عملیات مربوط ، به گمرک کشور مقصد ارسال می شود. برای ترخیص کالا لازم است باید و نبایدهای بسیاری در اولویت قرار گیرد. هر گونه نقض در مدارک ارسالی یا شرایط صادرات می تواند دردسرهای بسیاری به همراه داشته باشد.

شرکت بازرگانی ماناتایل با سال ها تخصص و تجربه در این زمینه می تواند بهترین شرایط را برای صادرات کاشی و سرامیک انتخاب کند. صادرات کاشی و سرامیک در ایران از دیرباز مورد توجه بوده است و در برهه های مختلف تاریخ نیز با توجه به روابط بین المللی کشورمان، فراز و نشیب بسیاری را تجربه کرده است. از اصلی ترین دلایلی که سبب شده میزان صادرات هیچگاه به میزان صفر نرسد، این است که کیفیت کاشی ایران همواره عالی بوده و از آنجا که به قیمت مطلوب به فروش میرسد ، مورد توجه قرار گرفته است.

صادرات کاشی و سرامیک

مزیت صادرات کاشی و سرامیک

صادرات کاشی و سرامیک دارای مزیت و سود بسیاری است به شرط آنکه استراتژی های لازم در اولویت قرار گیرد. در طول سالیان ، صنعت تولید سرامیک و کاشی در کشورمان پیشرفت قابل ملاحظه ای را داشته است. به همین دلیل میزان صادرات به کشور های دیگر نیز رونق زیادی به دست آورده است. شرکت های بسیاری در زمینه ی تولید کاشی و سرامیک فعالیت دارند ولی سودجویان زیادی نیز در صحنه حضور داشته و با اقدامات مختلف و ترفندهای گوناگون به دنبال فریب افراد هستند. ما به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های فعال در زمینه ی صادرات کاشی و سرامیک موفق شده ایم با ارائه ی کیفیت عالی در همه ی این سال ها در اولویت انتخاب مشتریان داخلی و خارجی خود باشیم.

اعتماد شما، سرمایه ما است. به همین دلیل حساسیت ویژه ای را برای این منظور در نظر گرفته ایم. با شیوع یافتن ویروس کرونا و ایجاد تحریم های جدید، اگرچه صادرات با مشکلات زیادی مواجه بوده است ولی ما همچنان در تلاش بودیم بتوانیم در این شرایط سخت استوار باشیم. تا قبل از تحریم های ظالمانه میزان صادرات کاشی و سرامیک بالغ بر 500 میلیون متر مربع بوده در حالی که این مقدار در یک سال پیش به 200 میلیون متر مربع کاهش یافته است. بدون تردید با افزایش روابط بین المللی کشورمان با سایر کشورها، شاهد افزایش میزان صادرات در این زمینه خواهیم بود. در لیست صادرات ما می توانید انواع مختلف از بهترین و مرغوبترین کاشی و سرامیک ایرانی را مشاهده کنید که به قیمت بسیار مناسب به فروش میرسد.

پل های ارتباطی ماناتایل (روی آیکون مورد نظر کلیک کنید)

شرکت صادرکننده کاشی و سرامیک از ایران

شرکت های ایرانی بسیاری در زمینه ی صادرات کاشی و سرامیک فعالیت دارند و هر یک از آنها متناسب با کیفیت محصولات و دستورالعمل های مربوط، شرایط ویژه ای را برای صادرات در نظر گرفته اند. شرکت بازرگانی ماناتایل به منظور ایجاد شرایط مشتری پسند، و افزایش میزان رونق صادرات، شرایط ویژه ای را در نظر گرفته است. در حال حاضر فعالیت اصلی ما برای صادرات این محصولات به کشورهایی از جمله ارمنستان، روسیه، عراق و عربستان می باشد که در سال های نه چندان دور در نظر داریم صادرات کاشی و سرامیک را برای بسیاری از کشورهای اروپایی فعال کنیم.

کشورمان توانسته است در زمینه ی صادرات سرامیک و کاشی به دلیل ارائه ی محصولات مرغوب به قیمت مناسب، توجه بسیاری از کشورهای خارجی را به سوی خود جلب کند. طرح های متنوع از کاشی و سرامیک های شیک با سلیقه ی بسیاری از مشتریان خارجی سازگار است . اگر چه تحریم های اعمال شده مانند سدی در مسیر فرایند صادرات و واردات است ولی امید آن را داریم که ما نیز بتوانیم از شرایط منصفانه ای بهره مند باشیم. ماناتایل به عنوان بزرگترین شرکت صادرکننده کاشی ایرانی ، بهترین طرح و مدل های کاشی و سرامیک را در لیست فروش خود قرار داده است.

شرکت صادرات کاشی و سرامیک

ترخیص کاشی و سرامیک

ترخیص کاشی و سرامیک به معنای قانونی، وارد و یا خارج شدن محصول و کالا از کشور است، و این رعایت قانون تحت نظر گمرک جمهوری اسلامی ایران صورت می ­پذیرد. تعرفه گمرکی کاشی و سرامیک حدود 55 درصد بوده است و ممکن است این تعرفه سال به سال تغییر کند. برای وارد کردن کاشی به کشور خود می­ بایست بعد از اتمام مراحل خرید کاشی از فروشنده، محموله کاشی و سرامیک از محل خرید به گمرک کشور مبدا منتقل شود تا پس از اعمال تشریفات لازم به گمرک کشور مقصد منتقل گردد و پس از انتقال به کشور مقصد، وارد کننده با ارائه مدارک لازم اجازه خروج کاشی و سرامیک وارد شده را از گمرک می­گیرد. به این فرایند قانونی و لازم، ترخیص کاشی و سرامیک گفته می­شود.

بیجک در واقع نام غیر رسمی بارنامه یا همان کارکرد است. در بیجک و یا بارنامه نوع و مقدار کالای خریداری شده قید میشود و در واقع فروشنده، راننده، شرکت باربری و دریافت کننده، محتویات بار حمل شده را بر اساس این بارنامه به رسمیت می­شناسند. خریدار با توجه به بیجک کالا را تحویل می­گیرد و پس از بررسی و مطابقت آن کالاها با بیجک صادر شده، رسید دریافت محصول را صادر می­کند.

صادرات کاشی و سرامیک به کشور های مختلف

شرکت بازرگانی و بین المللی ماناتایل به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های فعال در زمینه ی صادرات کاشی و سرامیک ، خدمات صادرات را برای بسیاری از کشور ها در نظر دارد. همکاران ما در تلاش هستند با ایجاد شرایط مطلوب میزان صادرات سالانه را به مقدار قابل ملاحظه گسترش دهند. در حال حاضر اصلی ترین میزان صادرات ما شامل کشورهای زیر هستند:
· صادرات کاشی و سرامیک به ارمنستان
· صادرات کاشی و سرامیک به عمان
· صادرات کاشی و سرامیک به عراق
· صادرات کاشی و سرامیک به روسیه

برای خرید به صورت عمده و بهره مندی از خدمات صادرات به خارج از کشور می توانید همین اکنون با ما در تماس باشید. برای خرید های عمده تخفیف های ویژه ای در نظر داریم. در گالری وب سایت رسمی ما می توانید تصاویری از انواع کاشی و سرامیک های پرفروش ما را مشاهده کنید. برای دریافت کاتالوگ کامل از طریق راه های ارتباطی درج شده می توانید با همکاران ما در تماس باشید.

اطلاعات کامل در مورد هر یک از طرح و مدل های کاشی و سرامیک صادراتی درج شده است. تعرفه ی پیشنهادی برای صادرات کاشی و سرامیک نیز با توجه به نوع محصول و فاکتورهای دیگر از جمله کشور مقصد، تعداد سفارش شده و … متغیر است. برای استعلام موجودی کافی است شماره تماس خود را در فرم زیر وارد کرده تا کارشناسان ماناتایل در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

صادرات کاشی و سرامیک به کشورهای مختلف

جهت استعلام قیمت و موجودی محصولات صادراتی ماناتایل، لطفا شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ماناتایل در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

فایل PDF این مقاله را رایگان دانلود کنید!

اشتراک گذاری این مقاله

Share on whatsapp
Share on telegram
Share on email