شرکت کاشی احسان میبد

گروه صنعتی EMG شرکت صنعتی سرامیک و کاشی احسان با در اختیار داشتن دستگاه های مدرن و پیشرفته، و البته دانش و فناوری روز دنیا، با همت متخصصین و مهندسان خبره، مفتخر است که بهترین نوع از محصولات با کیفیت در انواع مختلف را بر اساس رضایت مشتریان به بازار ارائه می دهد.

درباره کاشی احسان

گروه صنعتی EMG شرکت صنعتی سرامیک و کاشی احسان با در اختیار داشتن بیش از 750 پرسنل، به همراه ده ها تامین‌کننده و پیمانکار در زمینه تامین مواد اولیه، یکی از بزرگترین شبکه های فروش و از جمله معتبر ترین برند های کاشی و سرامیک در کشور می باشد. شرکت صنعتی کاشی و سرامیک احسان افتخار دارد، که با وجود مشکلات فراوان و مخالفت های متعددی که در مسیر پیشرفت خود با آنها روبرو بوده است، در نهایت به حول قوه الهی پیشگام در آغاز مسیری بود که با طی زمان، موجبات تایید و توجه دیگر شرکت های موفق در عرصه صنعت کاشی و سرامیک را به خود جلب نمود. و این افتخار را دلیلی برای درستی مسیر انتخاب شده می داند.

تاریخچه شرکت کاشی احسان

گروه صنعتی EMG شرکت سرامیک و کاشی احسان در حوزه تولید کاشی سرامیکی، در سال 1365 در شهر میبد تاسیس گردید. از اعضای خانواده شرکت سرامیک و کاشی احسان میبد می توان به شرکت های آریا لعاب میبد و کاسپین سرام اشاره داشت.

تمایز رقابتی شرکت کاشی احسان

گروه صنعتی EMG شرکت سرامیک و کاشی احسان با داشتن چشم اندازی موفق و با سرمایه گذاری های متعدد در داخل کشور، موجبات قطع وابستگی به تولیدات کشور های خارجی و امکان فرصت های متفاوت در عرصه کارآفرینی را در کشور ایجاد نمود. گروه صنعتی EMG در امر رشد و تعالي صنعت کشور و شکوفایی اقتصادي در حوزه تولید کاشی و سرامیک، توامان با فعالیت های رقبای جهانی، مفتخر به انجام فعالیت های ممتاز می باشد. گروه صنعتی سرامیک و کاشی احسان . پس از شروع پروژه EMG تاشکند، موفق به مبادلات و صادرات کاشی و سرامیک به کشور های دیگر گردید. در ادامه کار و دستیابی به این مهم، موجبات آغاز موفقیت های بی شماری را برای گروه صنعتی EMG شرکت سرامیک و کاشی احسان بوجود آورد و پایداری در صادرات دانش فنی را برای این شرکت میسر ساخت.

خدمات شرکت کاشی احسان

گروه صنعتی EMG شرکت سرامیک و کاشی احسان مفتخر است با بکارگیری مهندسان و کارشناسان خبره، در زمینه ساخت و طراحی محصولات متنوع بر اساس میل و رضایت بازار و مشتریان، تولید انواع کاشی و سرامیک را با بهترین شرایط و کیفیت محصول، به بازار ارائه نماید. در خصوص تولید کاشی و سرامیک، گروه صنعتی EMG از جمله محصولات: سرامیک کف و انواع کاشی دیواری را در طرح ها و رنگ های مختلف و با کیفیت های ممتاز به جهت کاربری در محیط های متفاوت تهیه و ارائه می نماید.
محصولات کاشی در انواع: پاپیروس، زبرا، تیرو ماه، کاسپانیا، دارا، ملودی، آنیسا، آریناز، آدرنو، تراویتا، روژه و غیره.
محصولات سرامیک در انواع: طرلان Tarlan،کلکته Kalkate، بلیز Beliz، المینا Elmina، کنز، دمر، کاسپانیا، پیرلو، متال استون، تیفانی، پتینه و غیره.
مشتریان محترم می توانند با مراجعه به شعبات مختلف شرکت کاشی و سرامیک احسان، و یا حتی از طریق فروشگاه اینترنتی در وب سایت این شرکت، به راحتی در بین دنیایی از تنوع و طرح، اقدام به انتخاب و خرید محصول مورد نظر نمایند.
شرکت کاشی و سرامیک احسان امیدوار است خاطره انگیز ترین خرید را از محصولات این شرکت داشته باشید.

پل های ارتباطی ماناتایل (روی آیکون مورد نظر کلیک کنید)