شرکت کاشی آریا میبد

شرکت کاشی و سرامیک آریا را می توان یکی از قطب های تولید و طراحی کاشی در دنیا دانست. شرکت کاشی و سرامیک آریا این افتخار را مدیون تحقیقات و مطالعات کارشناسان و متخصصین خود می باشد. این شرکت با استفاده از ماشین آلات و دستگاه های چاپ پیشرفته محصولات خود را عرضه می نماید.

درباره کاشی آریا

با پیشرفت های صورت گرفته در ماشین آلات و فناوری های صنعت تولیدات کاشی و سرامیک، امروزه شاهد تولید و طراحی نمونه های با کیفیت و منحصر به فرد کاشی در دنیا می باشیم. در سال های اخیر به همت دانشمندان و متخصصین و مهندسان خبره، کشور عزیز ایران ما نیز در این عرصه به پیشرفت های بسیاری نائل گشته و به عنوان یکی از قطب های تولیدات سرامیک و کاشی در دنیا شناخته شده است. بر این اساس شرکت سرامیک و کاشی آریا، را می توان در بین شرکت های تولیدکننده، یکی از شرکت های برتر و پیشگام در عرصه تولیدات کاشی در ایران دانست.

این شرکت با در اختیار داشتن کارشناسان و مهندسان نخبه و توانمند، و با استفاده از ماشین آلات مدرن در راستای فناوری های روز دنیا، اقدام به تولید و طراحی انواع سرامیک و کاشی در طرح ها و اندازه های متنوع بر اساس خواسته و رضایت مشتریان نموده است. شرکت کاشی و سرامیک آریا با داشتن ده ‌ها تامین‌کننده مواد اولیه و پیمانکار و البته ۷۵۰ نفر پرسنل، خود را به یکی از شرکت های معتبر در صنعت سرامیک و کاشی ایران معرفی نموده است.

تاریخچه شرکت کاشی آریا

شرکت کاشی و سرامیک آریا فعالیت خود را در سال 1365 با تولید کاشی دیواری و سرامیک کف آغاز نمود. محصولات این شرکت به دلیل نوآوری های موجود در تولیدات و طراحی های با کیفیت، در ادامه کار و حضور موفق در بازار های جهانی، فرایند صادرات کاشی و سرامیک را به کشور های دیگر آغاز نمود. این امر شروعی برای حضور مقتدرانه شرکت کاشی و سرامیک آریا در بازار های جهانی بود. بر این اساس امروزه شاهد آن هستیم که شرکت کاشی و سرامیک آریا به یکی از قطب های تولیدات صنعت کاشی در جهان مبدل گردیده است.

تمایز رقابتی شرکت کاشی آریا

از دلایل افتخارات و موفقیت های کسب شده توسط شرکت کاشی و سرامیک آریا، بهره مندی از مواد اولیه با کیفیت و همچنین استفاده از فناوری های مدرن آزمایشگاهی در جهت انجام آزمایشات پیشرفته در رابطه با طراحی محصولات نوین و تولید کاشی و سرامیک بوده است. البته شرکت آریا کلیه این افتخارات را مدیون تحقیقات گسترده توسط دانشمندان و متخصصان مجرب و کارشناسان صنعت سرامیک خود می داند. این امر موجب گردید تا این شرکت در مسیر تولیدات محصولات بی نظیر و با کیفیت قرار داده شود.

خدمات شرکت کاشی آریا

تولیدات شرکت کاشی آریا با در نظر گرفتن نوع و سلیقه مشتریان به جهت کسب رضایت آن ها مطابق با استانداردهای جهانی، متشکل است از انواع سرامیک کف و کاشی دیواری در رنگ ها و طرح های متنوع در اندازه های مختلف. مشتریان محترم می توانند با مراجعه به شعبات این شرکت در نقاط مختلف ایران، و یا با حضور در وب سایت و فروشگاه اینترنتی این شرکت اقدام به انتخاب و سفارش محصول مورد نیاز خود بر اساس نوع دکور و شرایط محیطی خود نمایند. کلیه تولیدات این شرکت بر اساس جدیدترین متد ها و تکنیک ها تهیه و با استفاده از دستگاه چاپ دیجیتال پیشرفته طراحی شده است.

پل های ارتباطی ماناتایل (روی آیکون مورد نظر کلیک کنید)