صادرات کاشی و سرامیک

ما در مقاله “صادرات کاشی” موارد زیر را مطالعه می کنیم:

صادرات به استراتژی ارسال کالاها از کشوری به کشور دیگر گفته می­شود که به هدف معاوضه یا فروش انجام می­گردد.

این کالاها که اغلب از نظر کیفیتی در مرتبه­ خوب و مافوق قرار دارند، برای استفاده مستقیم و یا به کارگیری آن­ها در یک صنعت از کشوری به مکان دیگر منتقل می­شوند. ارائه دادن محصولات خوب با قیمتی مناسب و تقویت روابط بین المللی از طریق صادرات آن­ها به دیگر کشورها و سود آوری برای شرکت و دو کشور، صادر کننده با ارز آوری برای کشور خویش و کشور وارد کننده با خرید محصولات با کیفیت و بالا بردن تعداد متقاضیان، از مزایای این استراتژی به شمار می­رود.

صادرات کاشی در ایران

کشورمان ایران از جمله کشورهای موفق در زمینه صادرات است که با محصولات با کیفیت و مناسب خود، تولید ملی ممتاز خود را اثبات کرده است. از جمله صادرات رایج و پرطرف­دار در کشور ما، می­توان به صادرات کاشی اشاره کرد که در دسته تجارت­ های غیر نفتی قرار می­گیرد. صادرات کاشی به دلیل کیفیت فوق العاده و طراحی ­های متنوع و مطابق با سلیقه مشتری، نظر متقاضیانِ بسیاری از کشورهای همسایه و حتی کشورهای دور دست و اروپایی را به خود جلب کرده است. با نگاهی به محصولات شرکت کاشی و سرامیک ماناتایل می­توانید کیفیت و طرح­ های جذاب ذکر شده را مشاهده کنید.

ترخیص کاشی و سرامیک

ترخیص کاشی و سرامیک به معنای قانونی، وارد و یا خارج شدن محصول و کالا از کشور است، و این رعایت قانون تحت نظر گمرک جمهوری اسلامی ایران صورت می ­پذیرد. تعرفه گمرکی کاشی و سرامیک حدود 55 درصد بوده است و ممکن است این تعرفه سال به سال تغییر کند. برای وارد کردن کاشی به کشور خود می­ بایست بعد از اتمام مراحل خرید کاشی از فروشنده، محموله کاشی و سرامیک از محل خرید به گمرک کشور مبدا منتقل شود تا پس از اعمال تشریفات لازم به گمرک کشور مقصد منتقل گردد و پس از انتقال به کشور مقصد، وارد کننده با ارائه مدارک لازم اجازه خروج کاشی و سرامیک وارد شده را از گمرک می­گیرد. به این فرایند قانونی و لازم، ترخیص کاشی و سرامیک گفته می­شود.

بیجک در واقع نام غیر رسمی بارنامه یا همان کارکرد است. در بیجک و یا بارنامه نوع و مقدار کالای خریداری شده قید میشود و در واقع فروشنده، راننده، شرکت باربری و دریافت کننده، محتویات بار حمل شده را بر اساس این بارنامه به رسمیت می­شناسند. خریدار با توجه به بیجک کالا را تحویل می­گیرد و پس از بررسی و مطابقت آن کالاها با بیجک صادر شده، رسید دریافت محصول را صادر می­کند.

کاشی و سرامیک ماناتایل

شرکت ماناتایل، از جمله معتبرترین ارائه دهنده و صادر کننده کاشی و سرامیک در کشور به شمار می ­آید. صادرات کاشی به کشورهای همسایه همانند صادرات به عراق، صادرات به عمان، صادرات به ترکیه، صادرات به پاکستان، صادرات به افغانستان و صادرات به دیگر کشورها، بر اعتبار این شرکت می افزاید و آن را در رده اولین­ شرکت ­های صادرات کاشی قرار می­دهد. بازرگانی کاشی و سرامیک ماناتایل با چندین سال تجربه، همکاری طولانی مدتی با فروشگاه ­های کاشی و سرامیک، معماران، طراحان داخلی، پیمانکاران و مصرف کنندگان خانگی خود در سراسر ایران ایجاد کرده است. با کمک از مشاوران فروش کاشی و سرامیک ماناتایل بهترین محصولات را انتخاب نمایید و خانه و محیط مورد نظر خود را آن گونه که می ­خواهید زیباتر کنید.

محصولات صادراتی ماناتایل

اشتراک گذاری این مقاله

Share on whatsapp
Share on telegram
Share on email

مطلب پیشنهادی:

برای اینکه اطلاعات بیشتری در مورد کاشی و سرامیک کسب کنید، مقاله”راهنمای انتخاب کاشی(همه چیز درباره کاشی و سرامیک)” را حتما بخوانید.

فایل PDF این مقاله را رایگان دانلود کنید!

{{ reviewsTotal }} نظرات
{{ reviewsTotal }} Reviews
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}
برای دریافت پادکست "راه های افزایش فروش کاشی در محدودیت های کرونا" لطفا ایمیل خود را وارد کنید: