فروش آنلاین محصولات

سایز

کارخانه

لعاب

جنس کاشی

کاشی سرویس بهداشتی

نمایش دادن همه 16 نتیجه

در گذشته طراحی دکوراسیون سرویس بهداشتی از اهمیت زیادی برخوردار نبود، در صورتی که امروزه به طراحی دکوراسیون سرویس بهداشتی اهمیت زیادی داده می شود. یکی از بهترین روش ها برای ایجاد دکوراسیونی زیبا و خاص در فضای سرویس بهداشتی، انتخاب کاشی مناسب می باشد. بنابراین باید در انتخاب طرح و رنگ کاشی سرویس بهداشتی دقت کنید. قسمت اصلی و مهم در طراحی دکوراسیون سرویس بهداشتی ، مدل، رنگ کاشی و دیوار آن است. استفاده درست از این اصول در کاشی سرویس بهداشتی کوچک ، تا حد زیادی باعث افزایش زیبایی فضای سرویس بهداشتی می شود.

حال اگر سرویس بهداشتی کوچکی دارید باید کاشی و سرامیکی انتخاب شود که در برگشت و انعکاس نور بهتر عمل کند. به همین دلیل بهتر است که مدل کاشی سرویس بهداشتی کوچک و از مدل های صیقلی باشند. برخی از کاشی ها حالت مات دارند و زیبایی زیادی را دارا می باشند ولی برای فضا های کوچک مناسب نیستند. استفاده از کاشی مات در سرویس بهداشتی باعث می شود تا فضا کوچک تر به نظر برسد.

سرامیک سرویس بهداشتی کوچک علاوه بر این که باید با دکوراسیون و دیگر اجزا هماهنگ باشد، فضا را زیبا و جادار تر نیز نشان دهد. معمولا طرح هایی با گل برجسته می توانند برای فضا های کوچک مناسب باشند. این نوع طرح ها دیوار را برجسته تر نشان داده و باعث می شوند تا احساس کنید بزرگ تر از حالت عادی خود هستند. طرح های چهارخانه مناسب سرویس بهداشتی کوچک نیستند و سرامیک سرویس بهداشتی کوچک بهتر است خط های یک طرفه و راه راه باشد.

بازرگانی ماناتایل، مرکز خرید کاشی و سرامیک و پخش عمده کاشی و سرامیک در یزد، با داشتن مشاوران خبره و حرفه ای در زمینه کاشی و سرامیک، میتوانند شما را در انتخاب و خرید کاشی سرویس بهداشتی مورد پسند شما یاری کند. همچنین میتوانید مقاله جامع راهنمای انتخاب کاشی و سرامیک را نیز بخوانید که بتوانید بهترین تصمیم را در خریدتان بگیرید.