فروش آنلاین محصولات

سایز

کارخانه

لعاب

جنس کاشی

کاشی آشپزخانه

نمایش دادن همه 16 نتیجه

آشپزخانه یکی از بخش های مهم هر خانه ای است و میشود گفت قلب خانه است. خانم های خانه دار بیشتر زمان خود را در این قسمت می گذرانند و برای آن ها اهمیت زیادی دارد که آشپزخانه در عین نظم و ترتیب و تمیز بودن، باید زیبایی چشمگیری نیز داشته باشد. کاشی آشپزخانه، تاثیر بسیار زیادی در زیبایی دکوراسیون آشپزخانه دارد. انتخاب کاشی دیوار و کف آشپزخانه بستگی دارد به اینکه کاشی در کدام قسمت قرار می گیرد. اصول انتخاب کاشی بین کابینتی با کاشی کف با یکدیگر متفاوت است. معمولا اکثر افراد به نحوه چیدمان کاشی و سرامیک آشنا نیستند و هنگام خرید کاشی و سرامیک با مشکلات زیادی مواجه میشوند. بازرگانی آنلاین ماناتایل مرکز خرید و پخش عمده کاشی و سرامیک، با داشتن مشاوران خبره در زمینه کاشی و سرامیک میتواند شما را در این مسیر راهنمایی کند تا بتوانید بهترین را برای آشپزخانه خود انتخاب کنید.

اینکه چه سبکی برای دکوراسیون آشپزخانه خود در نظر گرفته اید، رنگ کابینت و دیگر اجزا را چه رنگی در نظر گرفته اید؛ میزان روشنایی فضا چقدر است، تا چه حد به پاکیزگی محیط اهمیت میدهید، چه میزان بودجه ای در نظر میگیرید، این ها مواردی هستند که باید در هنگام انتخاب و خرید کاشی آشپزخانه مد نظر قرار دهید. ممکن است برخی از این موارد برای شما اولویت کم تر یا بیش تری داشته باشند که در این صورت، باید خودتان آن ها را اولویت بندی کنید و تصمیم نهایی را بگیرید. اطلاعات بیشتر و کامل تر را میتوانید از مقاله راهنمای انتخاب کاشی آشپزخانه بدست آورید.

همچنین سعی کنید حتما در انتخاب کاشی آشپزخانه به طرح و رنگ کاشی خوب توجه کنید، طرح و رنگ کاشی ها باید با سایر وسایل موجود در آشپزخانه هماهنگ باشد. برای مثال اگر کاشی ها با کابینت و کاشی کف با دیوار آشپزخانه هماهنگ نباشد، باعث شلوغی آشپزخانه و کاهش زیبایی میشود.