[wpml_language_selector_widget]
لوگوی کاشی و سرامیک ماناتایل

درباره شرکت بازرگانی ماناتایل

ماناتایل، بازرگانی کاشی و سرامیک برتر ایران، واقع در شهرجهانی یزد است. بازرگانی که با بیش از 15 سال تجربه، همکاری طولانی مدتی با فروشگاههای کاشی و سرامیک، معماران، طراحان داخلی، پیمانکاران و مصرف کنندگان خانگی خود در سراسر ایران ایجاد کرده است. تلاش ماناتایل در راستای برطرف کردن نیاز شما و سهولت شما در انتخاب و خرید کاشی و سرامیک است. به همین منظور بازرگانی ماناتایل از تکنولوژی استفاده کرده و با راه اندازی وبسایت manatile.com در راستای این مهم قدم برداشته است. تا شما سریعتر، راحتتر و کم هزینه تر از آنچه فکر می کنید، محصولات را بررسی کنید، انتخاب کنید، مقایسه کنید، سفارش دهید و محیطتان را با کاشی منتخب خود زینت دهید.

سرامیک یزد
تولیدکننده کاشی و سرامیک
اولیدکنندگان بزرگ و معتبر ماناتایل

تولیدکنندگان بزرگ و معتبر

بازرگانی ماناتایل از سال 1385 پایه های پیشرفت خود را با تمرکز بر زنجیره تامین و توزیع و بهبود مستمر آن و با ارائه محصولات متنوع و با ارج نهادن به مشتری بنا نهاد و وسیع ترین انتخاب را با قیمتی رقابتی به شما مشتریان ارائه نموده و این عاملی شد برای مانایی ماناتایل. ماناتایل به اهمیت کاشی به عنوان شریکی در محیط زندگی و کسب و کار شما پی برده است. هم اکنون نه تنها توانسته اعتماد بیش از 30 کارخانه تولیدی را در سراسر ایران جلب نماید بلکه توانسته شریک تجاری برخی از کارخانه ها و مالک چندین برند در کارخانجات متعدد شود تا اطمینان حاصل کند که آنچه را برای تکمیل پروژه رویایی خود لازم دارید پیدا خواهید کرد.

صادرات و ارز آوری برای کشور​

صادرات و ارز آوری برای کشور

ماناتایل تولید محصولات خود را بر عهده کارخانجات بسیار بزرگ گذاشته است و روانه بازارهای داخلی و خارجی می نماید. گستردگی فضای تولیدی ماناتایل، امکان ارائه محصولات متنوع از لحاظ بافت لعاب گرفته تا سایز بندی و انواع مختلف کاشی و سرامیک را فراهم نموده است که موجب پویایی و توانمندی به ارائه خدمات در بسیاری از پروژه های بزرگ و مطرح داخلی و خارجی شده است. مانا تایل اولین برند در صنعت کاشی و سرامیک است که در سطح کشور اقدام به برپایی سایت متفاوت و تخصصی جهت ارائه آورده های خویش نموده و این زنجیره را بر اساس هدف گذاری راهبردی مجموعه، به آن سوی مرزهای ایران نیز گسترش داده است چون صادرات و ارز آوری برای کشور از اصلی ترین اهداف این مجموعه می باشد.

صادرات و ارز آوری برای کشور
صادرات و ارز آوری برای کشور​

صادرات کاشی

شرکت ماناتایل، از جمله معتبرترین ارائه دهنده و صادر کنندۀ کاشی و سرامیک در کشور به شمار می ­آید. صادرات کاشی به کشورهای همسایه همانند، صادرات به عراق، صادرات به عمان، صادرات به ترکیه، صادرات به آذربایجان، صادرات به پاکستان، صادرات به افغانستان و صادرات به دیگر کشورها، بر اعتبار این شرکت می­افزاید و آن را در ردۀ اولین­ شرکت ­های صادرات کاشی قرار می­دهد. شرکت کاشی و سرامیک ماناتایل با بیش از 15 سال تجربه، همکاری طولانی مدتی با فروشگاه­های کاشی و سرامیک، معماران، طراحان داخلی، پیمانکاران و مصرف کنندگان خانگی خود در سراسر ایران ایجاد کرده است. با کمک از مشاوران فروش کاشی و سرامیک ماناتایل بهترین محصولات را انتخاب نمایید و خانه و محیط مورد نظر خود را آن گونه که می­ خواهید زیباتر کنید.

تمایزهای ماناتایل

ارسال نمونه به سراسر کشور

شما پیمانکاران و فروشندگان کاشی و سرامیک می توانید برای نقد و بررسی کاشی های مورد علاقه و برای مقایسه آنها در کنار هم، ابتدا در وبسایت ماناتایل، کاشی های مورد علاقه خود را انتخاب، سپس نمونه های مورد نظر را در محل خود دریافت، مقایسه و بررسی نمایید و پس از اطمینان از انتخاب خود، نسبت به خرید نهایی اقدام نمایی.

تحویل 48 ساعته

از مزیتهای بازرگانی ماناتایل انبارهای وسیع کاشی و سرامیک خود در مرکز شهر و حومه شهر و از طرف دیگر دسترسی بازرگانی ماناتایل به کارخانجات کاشی و سرامیک می باشد. این مزیت بزرگ باعث می شود، بتوانیم سفارش شما پیمانکاران، پروژه داران و فروشندگان عزیز را در سریع ترین زمان ممکن و در طی 48 ساعت به دست شما برسانیم.

پاسخگویی 24 ساعته آنلاین و تلفنی

هر زمان سوال و یا درخواستی داشتید و یا قصد سفارش و یا پیگیری سفارشتان را از بازرگانی ماناتایل داشته باشید، در هر ساعت از شبانه روز و در هر روزی از هفته می توانید از طریق رسانه اجتماعی و یا با شماره های همراه 09162161400 و 09162161410 تماس بگیرید 

تنوع برند و محصول

ماناتایل موجودی بالایی از محصولات خود در انبار خود و یا در کارخانجات دارد و با برندهای بزرگی طرف قرارداد است تا بتواند انتخاب شما مشتریان را در انواع کاشی کف و بدنه، چه از نظر رنگ، چه از نظر سایز و لعاب و  چه از نظر طرح، قیمت کاشی و …. وسیعتر کند و شما محدودیتی در انتخاب خود نداشته باشید.

تکنولوژی روز تولید

ماناتایل در بزرگترین و معتبرترین کارخانجات کاشی کشور، خط تولید و خط برند دارد. کارخانجات متعدد با تکنولوژی های متعدد و منحصر به فرد. شما از هر سبک و جنسی از کاشی را انتخاب کنید و در هر درجه ای از آن را باز هم شما برنده خرید از ماناتایل خواهید بود.

طراحی منحصر به فرد

واحد تحقیقات و توسعه ماناتایل دایم در حال ارزیابی بازارهای داخلی و جهانیست تا از سلایق مشتریان مطلع گردد و با الهام ازجدیدترین طرحهای دنیا برای مشتریان خود انتخابهای بینظیری از کاشی را خلق کند و چشم هر بیننده ای را متحیر کند.

مشاوره و آموزش به مشتریان

ماناتایل با همکاری موسسه اقیانوس آبی جهت افزایش فروش و ارتقاء مشتریان خود در زمینه برندسازی،فروش و مدیریت کسب و کار،مشتریان خود را تا فتح قله های پیشرفت از طریق آموزش،مشاوره و تحلیل کسب و کارشان حمایت می کند و همچنین برای مشتریان خود بودجه های تبلیغاتی در نظر می گیرد.

محصولات ماناتایل بر اساس

برخی از کارخانجات و برندهای کاشی و سرامیک همکار با ماناتایل