شرکت کاشی ارم اردکان

تاریخچه شرکت ارم اردکان

شرکت کاشی برج اردکان واقع در شهر نگین کویر ایران براساس مجوز صادره از سازمان صنایع و معادن استان یزد در تاریخ 1386/05/28 برای تولید انواع کاشی و سرامیک کف و دیوار توسط موسسین تأسیس و با شماره 740 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی شهرستان اردکان با شخصیت حقوقی سهامی خاص ثبت گردید.
عملیات عمرانی این شرکت که در کیلومتر 20 جاده اردکان – تهران واقع است  از سال 86 آغاز شد و کار مونتاژ و راه اندازی خطوط این شرکت نیز از تاریخ 1393/05/15 به همت پرسنل این شرکت آغاز شد.
فاز 1 شرکت ارم اردکان در تاریخ 1394/03/01 و فاز 2 در تاریخ 1395/12/25 راه اندازی و کار تولید این شرکت به طور رسمی آغاز شد. در حال حاضر این شرکت روزانه 14000 متر مربع انواع محصولات کاشی و سرامیک را در سایزهای مختلف تولید می کند که در اقصی نقاط کشور مورد استفاده قرار می گیرد.

خدمات شرکت ارم اردکان

شرکت کاشی ارم اردکان در راستای بروز رسانی و همگام بودن با صنعت روز دنیا اقدام به خرید دستگاه چاپ دیجیتال نمود و امروز به لطف پروردگار و همکاری مدیران و پرسنل این شرکت شاهد پیشرفت روز افزون این شرکت و تولید کاشی و سرامیک با کیفیت بالا و تنوع طرح می باشیم.
 
افزایش کیفیت محصولات هدف اصلی مدیران این شرکت می باشد.به منظور تحقق این هدف شرکت کاشی برج نسبت به اخذ گواهینامه استاندارد ملی به شماره 25 و گواهینامه های بین المللی ISO 9001:2008 و ISO 14001:2004 و OHSAS  18001:2007 نموده است.

مؤسسين این شرکت برای نیل به اهداف بزرگتر و مهمتر در اولين گام تمام تلاش خود را در زمينه تنوع بخشي به توليدات و عرضه محصولات با كيفيت برتر و طراحي زيباتر با طرح ها و اندازه هاي جديد مطابق با نیاز و سلیقه مشتری به منصه ظهور رسانده اند که گذشت زمان گواه عینی بر این ادعا خواهد بود. همچنین این شرکت توانمنمدي هاي توليدي جهت توليدات متناسب با طرح ها و نقش هاي زيبا و جذاب و مخصوص صادرات و عرض اندام در فرا مرزها را دارد.که مدیون تكنولوژي جديد، ماشين آلات جديد، امكانات تحقيقاتي و آزمايشگاهي به روز و مديريت کارآمد بوده و از منظر به عنوان مهمترين ابزارهاي پيشرفت و توسعه شركت در بازار رقابت قابل توجه مي باشد.

شرکت کاشی ارم محصولات متنوعی در سایز های مختلف برای مصارف کف و بدنه تولید می کند و در استفاده از رنگ و لعاب مرغوب مشهور است و طرح های متنوع و دلنوازی برای سلیقه های گوناگون تولید می کند.
 

گواهینامه های شرکت ارم اردکان

تمایز رقابتی شرکت ارم اردکان

محصولات شرکت ارم اردکان تعداد زیادی نیستند، محصولات ارم اردکان در سایز های ۵۰ در ۵۰ | ۳۰ در ۶۰ تولید می شوند، از این رو تنوع محصولی فقط و فقط مربوط به این دو سایز از محصول است و دارای :

محصولات شرکت ارم اردکان

مطلب پیشنهادی:

برای اینکه اطلاعات بیشتری در مورد کاشی و سرامیک کسب کنید، مقاله”راهنمای انتخاب کاشی(همه چیز درباره کاشی و سرامیک)” را حتما بخوانید.

آدرس شرکت ارم اردکان

اشتراک گذاری این مقاله